Szkoła

Szkoła Języków Obcych Świat Języków s.c. powstała w 2002 roku i jak dowodzi ilość i rozpiętość wiekowa naszych uczniów przedstawia ciekawą ofertę edukacyjną różnym osobom.

Jesteśmy szkołą pracującą z uczniami w różnym wieku. Nasi lektorzy, specjalnie dobrani i nieustannie szkoleni

prowadzą zajęcia z:

dziećmi w wieku przedszkolnym,

uczniami szkół podstawowych,

maturzystami i studentami

osobami dorosłymi,

kadrą kierowniczą oraz pracownikami firm

Uczymy języków na różnym poziomie zaawansowania, przygotowując naszych uczniów do egzaminów: maturalnego (matura podstawowa i rozszerzona).

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów: TOEIC, TOEFL, YLE, KET, PET, FCE, LCCI, BEC, których zwieńczeniem jest przeprowadzany corocznie w szkole Państwowy Egzamin Językowy.

Zajęcia w szkole prowadzone są w małych grupach lub indywidualnie. Grupy maksymalnie 5 osobowe, zapewniające każdemu z uczestników równe i komfortowe warunki do nauki.

Podział na grupy następuje na bazie testów wstępnych po rozwiązaniu których formujemy grupy składające się z osób prezentujących podobny poziom umiejętności językowych. Staramy się również tak dobierać osoby, aby rozpiętość wiekowa w grupie nie była większa niż 2 lata.

Współpracujemy z renomowanymi firmami/instytucjami edukacyjnymi: Instytutem Filologii Uniwersytetu Warszawskiego, Wydawnictwami Longman, Macmillan, Cambridge, Express Publishing, (książki i pomoce naukowe), The Teacher (wydawnictwo edukacyjne dla lektorów, organizator kursów i treningów edukacyjnych).

Do zobaczenia w szkole.